Stoomketel Standard Kessel 4 ton

Deze gebruikte stoomketel installatie van 4 ton / 10 bar is compleet met appendages en combibrander van het fabricaat Weishaupt. 

  • Type Condor
  • Bouwjaar 1992

Onze gebruikte ketels zijn direct leverbaar. Uiteraard kunnen wij deze ketels voorzien van  meer toebehoren en installeren en onderhouden. Neem contact met ons op voor meer informatie.

Continuïteit van uw proces

Een goed functionerende installatie is essentieel voor de dagelijkse productie. Cal Trading Industrial Boilers levert ketels die berekend zijn op langdurige belasting en constante prestaties. Stilstand voorkomen begint bij een passende configuratie en betrouwbare techniek. Daarom zijn alle systemen standaard voorzien van Cal Trading waterbehandelingsproducten en advies, beveiliging en controlecomponenten.

Voorraadbeheer en snelle levering

Bij urgente vragen is snelheid essentieel. Cal Trading Industrial Boilers beschikt over een ruime voorraad onderdelen, ketels en mobiele systemen. Daardoor kan er snel worden geleverd en gemonteerd, ook bij tijdelijke inzet of vervanging.

Vraag een gratis adviesgesprek aan over directe beschikbaarheid.

economiser

De meerwaarde van Cal Trading

Cal Trading Industrial Boilers levert complete installaties met aandacht voor technische uitvoering, beschikbaarheid en onderhoud. Elk project wordt begeleid door specialisten met praktijkervaring.

Voordelen van werken met Cal Trading:

·       Vaste contactpersonen gedurende het hele traject

·       Levering uit voorraad waar mogelijk

·       Systemen voorbereid op onderhoud en uitbreiding

·       Inzicht in wet- en regelgeving zoals SCIOS en emissie-eisen